News
Nebaví vás platit poštovné?

Balík Do balíkovny Vám doručíme na vybranou balíkovnu ZDARMA!  show more...


BLOG: Jak mi Adjustační ponožky pomohly

Příběh Jany, které Adjustační ponožky udržely nohy mobilní. show more...


BLOG: Jak se zbavit plantární fascitidy

Sotva došlápnete na patu kvůli nepříjemné bodavé bolesti? Přečtěte si náš nový článek. show more...


BLOG: Jak na správnou techniku chůze

Správná technika chůze je důležitá nejen v případě, že chcete pomocí chůze zhubnout nebo zlepšit fyzičku. Špatnou technikou totiž můžete dojít k pěkným nepříjemnostem. Jak se jim vyhnout obloukem? show more...


Už jste četli nejnovější recenze?Už jste četli nejnovější recenze?

Nebo se chcete o Vaše zkušenosti podělit s ostatními? Napište nám prosím komentář pod článek. Ti, co ještě váhají, to určitě ocení, děkujeme. show more...


BLOG: Sedíte s nohou přes nohu? Pozor na bolesti zad a kolenou

V životě si vypěstujeme mnoho špatných návyků. Mezi nejčastější (nejen) ženské špatné návyky patří sezení s nohou přes nohu. Více v článku. show more...


New size - XL for looooong feet

New size of The Original Foot Alignment socks - size XL (14+) - now available show more...


BLOG: Jak si imigrantka z Československa splnila svůj americký sen

Kdo z vás ví, že za vznikem Adjustačních ponožek stojí rodačka z Československa, která se svou rodinou v roce 1968 emigrovala do USA? show more...


Ušetřete 20%

Hromadným nákupem ušetříte 20%. A jako bonus DOPRAVA ZDARMA!  show more...


Návod: Jak ušetřit při nákupu Adjustačních ponožek

Rozhodli jsme se poskytnout vám návod, jak pořídit Adjustační ponožky levněji než za běžnou cenu. Více na BLOGU.  show more...


NÁVOD: Jak vybrat správnou velikost Adjustačních ponožekNÁVOD: Jak vybrat správnou velikost Adjustačních ponožek

Často se ptáte, jakou velikost byste si měli vybrat, zejména když je vaše velikost nohy někde mezi nabízenými velikostmi ponožek. Odpověď najdete v článku. show more...

10/10
 Newsletter

Návod: Jak ušetřit při nákupu Adjustačních ponožek

  • Added: 07.11.2018   |   28382 readings / views
Někteří lidé si u našich příspěvků na sociálních sítích stěžují, že jsou Adjustační ponožky příliš drahé, jiným přijde cena adekvátní. Jak ale vyčíslit hodnotu svého zdraví, v tomto případě zdravých nohou? 590 Kč, což je cena ponožek, například téměř nestačí ani na večeři v restauraci ve dvou, kterou si někteří dopřávají i několikrát do měsíce. Ti samí lidé by si za tuto cenu Adjustační ponožky nepořídili. Dle našeho názoru je to pouze o prioritách. Přesto jsme se rozhodli poskytnout vám návod, jak pořídit Adjustační ponožky levněji než za běžnou cenu.
 Proč je cena zrovna taková


V první řadě je třeba zohlednit to, že cena ponožek je dána výrobcem. My Adjustační ponožky nevyrábíme, ale jsme jejich výhradním dovozcem pro celou Evropu včetně České republiky. Kromě našeho e-shopu je můžete najít i jinde, např. na e-shopech našich partnerů, v kamenných prodejnách, v některých lékárnách a ordinacích, v pedikérských salonech či jinde - některé z nich můžete najít zde. Všude jsou ale nabízeny za stejnou či velmi podobnou cenu, protože všechna tato prodejní místa jsou našimi distributory.
 

Věděli jste, že..

Adjustační ponožky byly vynalezeny v USA v roce 2008 Evou Nemčík-Jelínek,
která v roce 1968 emigrovala s rodinou z Československa do Kanady, později
odešla do USA. I v důchodu byla velmi aktivní, hodně sportovala, ale začaly ji
trápit čím dál větší bolesti nohou. Začala proto pátrat po řešení, které by bolesti
eliminovalo. Přišla na to, že většinu problémů způsobuje časté vychýlení prstů
z přirozené polohy. Výsledkem jejího snažení byly unikátní Adjustační ponožky,
které oddělují, natahují a vyrovnávají prsty na nohách do správné polohy.

Jedná se o patentovanou technologii Original U.S. patent 7784115B1. To znamená, že je při výrobě potřeba dodržovat ty nejpřísnější normy týkající se výroby i použitých materiálů. Meziprstní oddělovače jsou vyráběny ručně a jejich výroba je přísně kontrolovaná, protože pro dosažení maximálního efektu ponožek je velmi důležité dodržení jejich správné délky a šířky. To vše a mnoho dalšího se chtě nechtě v ceně musí promítnout.
 

Na internetu můžete samozřejmě narazit na laciné náhražky. Sami jsme si je v rámci průzkumu trhu objednali, abychom zjistili, co jsou vlastně zač. V podstatě se nám potvrdily naše domněnky, že tyto levné napodobeniny nemají kromě vzhledu vůbec nic společného s originálními Adjustačními ponožkami. Oddělovače u náhražek vůbec nesplňují kritéria, takže si nošením těchto ponožek můžete způsobit zdravotní komplikace. O tom ale někdy příště.Opravdu pomáhají


Velká spousta lidí nedá na Adjustační ponožky dopustit. A vůbec ne kvůli jejich veselým barvám nebo pro někoho vtipnému vzhledu nohou v ponožkách. Ale právě kvůli tomu, že lidem dokážou opravdu pomoct.

Ať už vás trápí bolesti nohou po celém dni na nohách, křeče, oteklé nohy nebo zdravotní komplikace jako kladívkové prsty, vbočené palce, propadlá klenba a spoustu dalších, při pravidelném nošení ponožek se vám opravdu uleví od bolesti, nohy se vám pořádně prokrví a při současné léčbě a rehabilitaci mohou komplikace kompletně odeznít. Přečtěte si slova našich zákazníků, která mluví za vše.
 Jak získat Adjustační ponožky levněji


Přesto existují možnosti, jak pořídit Adjustační ponožky levněji než za plnou cenu 590 Kč. A o ty jsme se nyní rozhodli s vámi podělit.

Základní akce, která není zatím časově omezená, je sleva 20 % při nákupu tří a více párů. Můžete se například domluvit s rodinou či přáteli a objednat Adjustační ponožky po třech. Budete tak mít každý z vás o pětinu nižší cenu.

Další možností, jak získat slevu, je karta Sphere. Pokud jste držitelem této karty, najdete slevový kód na stránkách www.sphere.cz. Ten zadáte při objednávce a nakonec vložíte do poznámky číslo vaší platné Sphere karty. Jakmile ověříme platnost vaší karty, získáváte slevu 20 %.

Tím to ale nekončí. Ti aktivnější z vás mohou získat ještě další slevu. Na našich stránkách můžete najít slevový kód. Takže při prohlížení našeho webu buďte pozorní. Slevový kód pak zadáte při objednávce a sleva vám bude odečtena z celkové ceny.

Poslední možnost se týká našich zákazníků, kteří u nás již nakoupili a chystají se znovu. Sledujte pečlivě obsah, který se nachází na faktuře. Některé faktury totiž mohou obsahovat výhru v podobě slevy 100 Kč na další nákup. Výhru můžete buď uplatnit sami nebo ji někomu věnovat. Záleží na vás.

Nezapomeňte ale, že slevy se vzájemně nesčítají. Proto vždy zvažte, která z nabízených slev je pro vás nejvýhodnější :)A co třeba zdarma?


Navíc v některých případech můžete od nás obdržet Adjustační ponožky zcela zdarma. Pořádáme totiž soutěže na našich stránkách na sociálních sítích, kde může vyhrát opravdu každý. Stačí vždy splnit jednoduchý úkol a čekat, zda při losování výherců vybereme právě vás. Letos alespoň jednu ještě stihneme, tak nás nezapomeňte sledovat na našem Facebooku či Instagramu.
 


Novinkou na našich stránkách je také tzv. wishlist, kde si můžete přidat Adjustační ponožky na seznam přání, který můžete snadno sdílet konkrétním lidem jako tip na dárek k vašim narozeninám či pod stromeček.
 


Vidíte, že možností, jak získat Adjustační ponožky levněji než za plnou cenu či dokonce zdarma, je mnoho. V každém případě, i kdybyste žádnou slevu nezískali a pořídili si je bez slevy, nezapomeňte, že to děláte hlavně pro zdraví vašich nohou. A zdraví máme přece jen jedno.
  • respond   |   109.80.195.***   |   07. december, 18:43Milada Gregorová
    Škoda že jsem se o nich dozvěděla tak pozdě a vlastně náhodou,možná by to chtělo trochu víc reklamy..Vlastním,používám a chválím. M.Gregorová
  • respond   |   89.177.8.***   |   19. february, 11:24Eva Pánková
    Nemám na rozhazování, ale stálo mi za to si je koupit a nelituju.
  • respond   |   78.45.247.***   |   26. september, 10:01Ladislav Chalupa
    Mám je asi 10 dní a zatím chválím.

add comment