ShopRoku
 Novinky
BLOG: Trápí vás křeče v nohou?10.12.2018   BLOG: Trápí vás křeče v nohou? - Jak se rychle zbavit křečí a jak jim ulevit do budoucna? Na to se podíváme v následujícím článku.
 
Podpoříte nás v soutěži ShopRoku 2018?08.12.2018   Podpoříte nás v soutěži ShopRoku 2018? - Soutěžíme v kategorii Cena popularity, ve které hlasující vybírají svůj nejoblíbenější e-shop roku 2018. Budeme rádi, pokud si najdete čas a věnujete nám svůj hlas.
 
Rozdáváme dárky! 05.12.2018   Rozdáváme dárky! - Tentokrát pro vás máme předvánoční soutěž, která se koná na našem profilu na Facebooku, ve které hledáme přezdívku pro Adjustační ponožky.
 
BLOG: Jak se zbavit pocitu studených nohou30.11.2018   BLOG: Jak se zbavit pocitu studených nohou - Zebou vás nohy nejen během podzimních a zimních večerů, ale takřka po celý rok? Připravili jsme několik tipů, jak se nadobro zbavíte pocitu studených nohou.
 
BLOG: Co je základ pro zdravý vývoj? Zdravé nohy!19.11.2018   BLOG: Co je základ pro zdravý vývoj? Zdravé nohy! - Zajímáte se o zdraví vašich dětí? Určitě všichni do jednoho odpovíte, že ano. Ale víte, že zdravé nohy jsou základem pro zdravý vývoj celého pohybového aparátu?
 
BLOG: Jak na oteklé a bolavé nohy v těhotenství15.11.2018   BLOG: Jak na oteklé a bolavé nohy v těhotenství - Že oteklé nohy k těhotenství prostě patří a že se nedá nic dělat? Víme, jak na to.
 
Dny dopravy ZDARMA 13.11.2018   Dny dopravy ZDARMA - Platí v rámci ČR. Vyřešte Vánoce v klidu na internetu bez tlačenic a bez poštovného.
 
Návod: Jak ušetřit při nákupu Adjustačních ponožek07.11.2018   Návod: Jak ušetřit při nákupu Adjustačních ponožek - Rozhodli jsme se poskytnout vám návod, jak pořídit Adjustační ponožky levněji než za běžnou cenu. Více na BLOGU.
 
Ušetřete 20%06.11.2018   Ušetřete 20% - Hromadným nákupem ušetříte 20%. A jako bonus DOPRAVA ZDARMA!
 
BLOG: Jak řešit propadlou klenbu nohy23.10.2018   BLOG: Jak řešit propadlou klenbu nohy - Jak zabránit propadající se nožní klenbě a udržet své nohy zdravé? Na to jsme se zaměřili v našem dalším článku.
 
BLOG: Adjustační ponožky očima blogerky03.10.2018   BLOG: Adjustační ponožky očima blogerky - "Keď mi nedávno moja pedikérka ukázala adjustačné ponožky, hľadela som na ne s nedôverou." Zajímá vás, jestli Adjustační ponožky Veroniku přesvědčily? Přečtěte si celý článek.
 
BLOG: Nošení Adjustačních ponožek před a po operaci. 27.09.2018   BLOG: Nošení Adjustačních ponožek před a po operaci. - Je to v pořádku? Pojďme se podívat na několik konkrétnějších případů, kdy určitě Adjustační ponožky doporučujeme a kdy naopak nikoliv.
 
Už jste četli nejnovější recenze?23.09.2018   Už jste četli nejnovější recenze? - Nebo se chcete o Vaše zkušenosti podělit s ostatními? Napište nám prosím komentář pod článek. Ti, co ještě váhají, to určitě ocení, děkujeme.
 
NÁVOD: Jak vybrat správnou velikost Adjustačních ponožek30.08.2018   NÁVOD: Jak vybrat správnou velikost Adjustačních ponožek - Často se ptáte, jakou velikost byste si měli vybrat, zejména když je vaše velikost nohy někde mezi nabízenými velikostmi ponožek. Odpověď najdete v článku.
 
Nová platební brána06.08.2018   Nová platební brána - Konečně se nám podařilo pro Vás získat platební bránu pro platby kartou (nově i EUR) a rychlý bankovní převod, čímž se celý proces vyřízení objednávky urychlí.
 
BLOG: Cviky na vbočený palec, které vám pomohou04.08.2018   BLOG: Cviky na vbočený palec, které vám pomohou - V dalším článku se dozvíte, jak svým nohám pomoci a zároveň jak přemluvit palec, aby se vrátil do své původní pozice.
10/10
 Newsletter
 Karta Sphere
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.
 
Sphere

Návod: Jak ušetřit při nákupu Adjustačních ponožek

  • Přidáno: 07.11.2018   |   2633 čtení / zobrazení
Někteří lidé si u našich příspěvků na sociálních sítích stěžují, že jsou Adjustační ponožky příliš drahé, jiným přijde cena adekvátní. Jak ale vyčíslit hodnotu svého zdraví, v tomto případě zdravých nohou? 590 Kč, což je cena ponožek, například téměř nestačí ani na večeři v restauraci ve dvou, kterou si někteří dopřávají i několikrát do měsíce. Ti samí lidé by si za tuto cenu Adjustační ponožky nepořídili. Dle našeho názoru je to pouze o prioritách. Přesto jsme se rozhodli poskytnout vám návod, jak pořídit Adjustační ponožky levněji než za běžnou cenu.
 Proč je cena zrovna taková


V první řadě je třeba zohlednit to, že cena ponožek je dána výrobcem. My Adjustační ponožky nevyrábíme, ale jsme jejich výhradním dovozcem pro celou Evropu včetně České republiky. Kromě našeho e-shopu je můžete najít i jinde, např. na e-shopech našich partnerů, v kamenných prodejnách, v některých lékárnách a ordinacích, v pedikérských salonech či jinde - některé z nich můžete najít zde. Všude jsou ale nabízeny za stejnou či velmi podobnou cenu, protože všechna tato prodejní místa jsou našimi distributory.
 

Věděli jste, že..

Adjustační ponožky byly vynalezeny v USA v roce 2008 Evou Nemčík-Jelínek,
která v roce 1968 emigrovala s rodinou z Československa do Kanady, později
odešla do USA. I v důchodu byla velmi aktivní, hodně sportovala, ale začaly ji
trápit čím dál větší bolesti nohou. Začala proto pátrat po řešení, které by bolesti
eliminovalo. Přišla na to, že většinu problémů způsobuje časté vychýlení prstů
z přirozené polohy. Výsledkem jejího snažení byly unikátní Adjustační ponožky,
které oddělují, natahují a vyrovnávají prsty na nohách do správné polohy.

Jedná se o patentovanou technologii Original U.S. patent 7784115B1. To znamená, že je při výrobě potřeba dodržovat ty nejpřísnější normy týkající se výroby i použitých materiálů. Meziprstní oddělovače jsou vyráběny ručně a jejich výroba je přísně kontrolovaná, protože pro dosažení maximálního efektu ponožek je velmi důležité dodržení jejich správné délky a šířky. To vše a mnoho dalšího se chtě nechtě v ceně musí promítnout.
 

Na internetu můžete samozřejmě narazit na laciné náhražky. Sami jsme si je v rámci průzkumu trhu objednali, abychom zjistili, co jsou vlastně zač. V podstatě se nám potvrdily naše domněnky, že tyto levné napodobeniny nemají kromě vzhledu vůbec nic společného s originálními Adjustačními ponožkami. Oddělovače u náhražek vůbec nesplňují kritéria, takže si nošením těchto ponožek můžete způsobit zdravotní komplikace. O tom ale někdy příště.Opravdu pomáhají


Velká spousta lidí nedá na Adjustační ponožky dopustit. A vůbec ne kvůli jejich veselým barvám nebo pro někoho vtipnému vzhledu nohou v ponožkách. Ale právě kvůli tomu, že lidem dokážou opravdu pomoct.

Ať už vás trápí bolesti nohou po celém dni na nohách, křeče, oteklé nohy nebo zdravotní komplikace jako kladívkové prsty, vbočené palce, propadlá klenba a spoustu dalších, při pravidelném nošení ponožek se vám opravdu uleví od bolesti, nohy se vám pořádně prokrví a při současné léčbě a rehabilitaci mohou komplikace kompletně odeznít. Přečtěte si slova našich zákazníků, která mluví za vše.
 Jak získat Adjustační ponožky levněji


Přesto existují možnosti, jak pořídit Adjustační ponožky levněji než za plnou cenu 590 Kč. A o ty jsme se nyní rozhodli s vámi podělit.

Základní akce, která není zatím časově omezená, je sleva 20 % při nákupu tří a více párů. Můžete se například domluvit s rodinou či přáteli a objednat Adjustační ponožky po třech. Budete tak mít každý z vás o pětinu nižší cenu.

Další možností, jak získat slevu, je karta Sphere. Pokud jste držitelem této karty, najdete slevový kód na stránkách www.sphere.cz. Ten zadáte při objednávce a nakonec vložíte do poznámky číslo vaší platné Sphere karty. Jakmile ověříme platnost vaší karty, získáváte slevu 20 %.

Tím to ale nekončí. Ti aktivnější z vás mohou získat ještě další slevu. Na našich stránkách můžete najít slevový kód. Takže při prohlížení našeho webu buďte pozorní. Slevový kód pak zadáte při objednávce a sleva vám bude odečtena z celkové ceny.

Poslední možnost se týká našich zákazníků, kteří u nás již nakoupili a chystají se znovu. Sledujte pečlivě obsah, který se nachází na faktuře. Některé faktury totiž mohou obsahovat výhru v podobě slevy 100 Kč na další nákup. Výhru můžete buď uplatnit sami nebo ji někomu věnovat. Záleží na vás.

Nezapomeňte ale, že slevy se vzájemně nesčítají. Proto vždy zvažte, která z nabízených slev je pro vás nejvýhodnější :)A co třeba zdarma?


Navíc v některých případech můžete od nás obdržet Adjustační ponožky zcela zdarma. Pořádáme totiž soutěže na našich stránkách na sociálních sítích, kde může vyhrát opravdu každý. Stačí vždy splnit jednoduchý úkol a čekat, zda při losování výherců vybereme právě vás. Letos alespoň jednu ještě stihneme, tak nás nezapomeňte sledovat na našem Facebooku či Instagramu.
 


Novinkou na našich stránkách je také tzv. wishlist, kde si můžete přidat Adjustační ponožky na seznam přání, který můžete snadno sdílet konkrétním lidem jako tip na dárek k vašim narozeninám či pod stromeček.
 


Vidíte, že možností, jak získat Adjustační ponožky levněji než za plnou cenu či dokonce zdarma, je mnoho. V každém případě, i kdybyste žádnou slevu nezískali a pořídili si je bez slevy, nezapomeňte, že to děláte hlavně pro zdraví vašich nohou. A zdraví máme přece jen jedno.
  • reagovat   |   109.80.195.***   |   pátek, 18:43Milada Gregorová
    Škoda že jsem se o nich dozvěděla tak pozdě a vlastně náhodou,možná by to chtělo trochu víc reklamy..Vlastním,používám a chválím. M.Gregorová

přidat komentář