Pro-nožky.cz - Adjustační ponožky
  • Logo
  • My profile
  • 11 pcs
    in 238,69 €
 Today's deal

Tips and tutorials

What are barefoot shoes and what can they help you with?

Overstressed legs, wearing inappropriate shoes, and associated leg complications and deformities are making more and more people look for alternative footwear. One solution is barefoot shoes, or even just walking barefoot. Although this is currently a fashion trend, it is nothing new. What are barefoot shoes, and how can they help you?
show full article...

5 tips on how to choose the right shoes

Dark, leather, ankle-high, brand name… this is what you won’t find in our advice and tips for choosing the right footwear. We are all about health and prevention. Our article otherwise looks at 5 tips you can apply so that you won’t any mistakes when selecting a shoe. How then do you go about choosing the right shoe?
show full article...

Proper walking technique

Undoubtedly one of the most common physical activities in a weight-loss plan is running. But you make the start even easier by doing the most common thing you do in your life - walking. However, the right walking technique is important, and not just if you want to lose weight or improve your physical fitness. Poor technique can lead to serious problems. Here’s how to give them a wide berth.
show full article...

5 tipů, jak udržet své nohy zdravé

Ať už patříte mezi aktivní sportovce, či nikoliv, základem zdravého těla jsou vaše nohy. Nohy nesou tíhu celého těla a umožňují vám dennodenně vykonávat veškeré běžné činnosti. Vzhledem k zátěži, kterou po celý den podstupují, bychom jim měli dopřát odpovídající péči. Jedině tak nám budou sloužit co nejlépe a také nejdéle. Sestavili jsme proto 5 základních tipů, jak udržíte své nohy zdravé.
zobrazit celý článek...

Je chození naboso opravdu zdravé?

Nohy jsou částí těla, která dostává nejvíce zabrat, a to bez ohledu na to, zda pracujete v sedavém zaměstnání nebo jste celý den na nohou. Zdraví celého těla se odvíjí mimo jiné od zdraví vašich nohou. Často tedy posloucháme různé rady, jak se o své nohy starat. Jednou z nich je i chození naboso. Je opravdu tak zdravé, jak se říkává?
zobrazit celý článek...

Jak se zbavit pocitu studených nohou

Zebou vás nohy nejen během podzimních a zimních večerů, ale takřka po celý rok? Pak byste měli zpozornit. Pravděpodobně trpíte nedokrvením dolních končetin, z čehož se mohou vyklubat i závažnější komplikace. My jsme si pro vás připravili několik tipů, jak se nadobro zbavíte pocitu studených nohou.
zobrazit celý článek...

Jak na otoky a bolesti nohou v těhotenství

Nastávající maminky trápí oteklé nohy, které doprovází pocit těžkých nohou a mimo jiné také bolesti a křeče. Můžete se setkat s názory, že oteklé nohy k těhotenství prostě patří a že se nedá nic dělat. Ale co když se s nimi nechcete smířit, ale chcete si alespoň částečně ulevit?
zobrazit celý článek...

NÁVOD: Jak ušetřit při nákupu Adjustačních ponožek

Někteří lidé si u našich příspěvků na sociálních sítích stěžují, že jsou Adjustační ponožky příliš drahé, jiným přijde cena adekvátní. Jak ale vyčíslit hodnotu svého zdraví, v tomto případě zdravých nohou? Rozhodli jsme se poskytnout vám návod, jak pořídit Adjustační ponožky levněji než za běžnou cenu.
zobrazit celý článek...

12