• Logo
 • Přihlášení Registrace
 • 9 ks
  za 348,86 €
Pro-nožky.cz
 Heureka recenze

 • TM
  Tereza, Mirošov     
  Rychlost dodání.

 • VW
  Vladimírs, Jedovnice     
  Rychlé,bezproblémové dodaní do druhého dne.

 • MK
  Marcela, Ostrava     
  Rychlé dodání.

 • Naďa, Jaroměř     
  rychlost vyřízení.

 • MG
  Marie, Olomouc     
  Velmi rychlé vyřízení objednávky. Zvolila jsem si velikost dříve než jsem si přečetla řady ke koupi a učinila jsem objednávku. Pak jsem zavolala na uvedené číslo a velmi ochotně mi vyšli vstříc, změnili zadání mé objednávky a doručili mi ponožky k mé spokojenosti velmi brzy.
zobrazit další
 Karta Sphere

Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.
 

Sphere
EXTRA PRUŽNÉ Adjustační ponožky® S VOLNÝM LEMEM pro oteklé nohy slouží jako terapeutická pomůcka pro vbočený palec, kladívkové prsty, křivé a stísněné prsty, časté křeče v prstech, unavené a bolavé nohy, otoky nohou, patní ostruhu, kuří oka a jiné problémy nohou. Díky speciálním meziprstním oddělovačům se zrychluje krevní oběh a tím se urychluje i regenerace nohou. Adjustační ponožky pomáhají tím, že udržují nohy a prsty mobilní, ohebné, a tím méně bolestivé.

VARIANTA S VOLNÝM LEMEM - EXTRA PRUŽNÉ pro oteklé nohy

Adjustační ponožky jsou vyrobeny z jemné bavlny s příměsí polyesteru a elastanu. Mají volný lem a otevřenou přední část se čtyřmi oddělovači prstů vyrobenými ze stejného materiálu jako celé ponožky. Tyto oddělovače vyvíjejí jemný tlak na prsty u nohou, aby vyrovnaly prsty s chodidlem. Oddělovače jsou vyráběné ručně a a jejich výroba je přísně kontrolována, protože pro dosažení maximálního efektu ponožek je velmi důležité dodržení jejich správné délky a šířky.

Adjustační ponožky uvolňují stres a napětí, pomáhají správně sladit prsty, snižují tření a podráždění, zmírňují bolesti nohou, zlepšují krevní oběh, dodávají nohám a prstům novou energii. Snižují také potřebu chirurgického zákroku. Starají se o část těla, která bývá často zanedbávaná. Správné postavení nohy a jejích jednotlivých částí ovlivňuje funkci celého těla! 

Adjustační ponožky nejsou určeny pro běžnou chůzi, plně účinné jsou v uvolněné poloze, kdy nohy nejsou pod tlakem – tj. při sezení, ležení či spánku.

Dodržujte přiložený návod k nošení.

Noste Adjustační ponožky preventivně!  Pravidelným nošením se prsty začnou natahovat a narovnávat a bolesti budou ustupovat. 

Dostupné velikosti: S (do vel.38), M (vel.39-42), L (vel.43-46), XL (vel.47-50)
Složení: 90% bavlna, 7% polyester, 3% elastan
Praní: ručně nebo v pračce na jemný program (30 °C)

Adjustační ponožky nenahrazují lékařskou léčbu. Problémy nohou řešte včas s fyzioterapeutem.Adjustační ponožky® a Pro-nožky.cz® jsou registrovanou ochrannou známkou.

 Varianty produktu