• Logo
  • Přihlášení Registrace
  • 6 ks
    za 206,56 €
Pro-nožky.cz
 Doporučujeme
 Recyklace obalů

Naši partneři - distributoři Adjustačních ponožek

          
        

               

                     

     
 

                      

     
       

                    

    

                 

    

   

                  


       
             

      

                                

 

             


      

                                

                               

                              

                   

                   

Distributoři na Slovensku

                             
 
               

      

Distributor v Německu

Distributor v Polsku

Distributor v Estonsku

Distributor v Belgii a Holandsku

Spolupracujeme

Vlaďka Botlíková - lektorka a učitelka zdravého pohybu
Propracované on-line kurzy pro všechny, kdo si chtějí zlepšit zdravotní stav nohou, těla i mysli. Pomocí cíleného cvičení se naučí ozdravit své nohy (včetně odstranění bolestí a deformit chodidel aj.), uvolnit, protáhnout a zpevnit své tělo (včetně odstranění bolestí šíje a zad) a zvýšit celkovou tělesnou kondici i psychickou odolnost.

Specializovaný on-line kurz Cviky pro nohy zaměřený na nápravu bolestí nohou a chodidel, na uvolnění a odstranění deformit (hlavně vbočené palce, kladívkové prsty, spadlá příčná klenba, vysoký nárt, patní ostruhy atd.) i pro prevenci obtíží. Včetně samovyšetření nohou a chodidel doma pomocí jednoduchých a jasných testů pro pozdější srovnání výsledků a pěti velmi užitečných bonusů ke kurzu. 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Abnobashop je oficiálním prodejcem finské značky Costo, která při výrobě dbá na udržitelnost životního prostředí. Pořiďte si kvalitní čepici z Finska vyrobenou s láskou a respektem k přírodě. Hlavními materiály jsou merino vlna, biobavlna a směsi vlny a bavlny z textilních přebytků. Skoro všechny čepice a klobouky navíc můžete doplnit o bambulku, jejíž barvu si sami vyberete. A to není vše! Bambule je sundavací, takže když si pořídíte více barevných bambulí, můžete s jednou čepicí vytvořit několik barevných variací. Vyměňte bambuli podle nálady a buďte originální každý den!

Koupí těchto čepic podpoříte ekologickou výrobu.

STAŇTE SE  I VY NAŠÍM DISTRIBUTOREM

Máte zájem stát se distributorem originálních Adjustačních ponožek? Pošlete nám pár vět o Vás na náš email a obratem Vás budeme kontaktovat. Nabízíme atraktivní velkoobchodní ceny!